Penzion Vrchovina

Penzion VRCHOVINA v Novém Městě na Moravě, okres Žďár nad Sázavou, nabízí ubytování, které je možné doplnit o polopenzi, či plnou penzi. Kromě toho lze využít služeb restaurace, která je součástí Penzionu.

Zařízení je vhodné pro týdenní i víkendové rekreační pobyty ve zdravém prostředí Českomoravské vysočiny.

Velmi dobré jméno jsme si v posledních letech vybudovali pořádáním různých soustředění sportovců, atletů, cyklistů, plavců a v neposlední řadě lyžařů a biatlonistů. Náš penzion využívají různé reprezentace ať už při pořádání různých světových akcí ve Vysočina aréně, nebo při přípravě na ně.

Dále je možné v sále penzionu, případně v prostorách restaurace pořádat školení, semináře, firemní akce, rauty, rodinné oslavy, svatby.

Pro svatby, jubilejní rodinné či obchodní firemní oslavy a podnikové akce nabízíme kompletní servis včetně zajištění „živé“ kapely nebo je-li to bližší vašemu vkusu, diskotéky.

Stravování

Po celý den je možné využít služeb restaurace s bowlingem, která nabízí bohatý sortiment teplých či studených, alkoholických či nealkoholických nápojů, pohárů a dalšího doplňkového sortimentu. Na jídelním lístku najdeme velké množství minutkových jídel. Více se dozvíte v jídelním a nápojovým lístku restaurace.

Objevujte krásy Vysočiny


Ubytování

Nabízíme celoroční ubytování hotelového typu ve 2, 3, 4 a 5 lůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením (koupelna, wc) a televizí. Ubytování je možné doplnit o polopenzi, či plnou penzi. Kromě toho lze využít služeb restaurace, která je součástí penzionu a vybrat si z bohaté nabídky jídel.

Zařízení je vhodné pro týdenní i víkendové rekreační pobyty ve zdravém prostředí Českomoravské vysočiny. Velmi dobré jméno jsme si v posledních letech vybudovali pořádáním různých soustředění sportovců, atletů, cyklistů, plavců a v neposlední řadě lyžařů a biatlonistů. Náš penzion využívají různé reprezentace ať už při pořádání různých světových akcí ve Vysočina aréně, nebo při přípravě na ně.

Pro organizování školení a seminářů, máme k dispozici salónek a sál na penzionu, pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav, svateb a pohřebních hostin je k dispozici restaurace a přilehlé prostory. Při větších akcích doporučujeme opékání selátka, nebo raut spojený s grilováním masa a ryb.

Ubytovaní hosté můžou využít i restauraci penzionu, společenskou místnost s kulečníkem, případně posedět u venkovního ohniště. V rámci vyplnění volného času nabízíme návštěvu čtyř dráhového bezšňůrového bowlingu QubicaAMF. Vzhledem k obsazenosti doporučujeme bowling zamluvit předem.

Bezplatné zapůjčení společenských a sportovních potřeb, možnost uschování vlastních kol a lyží.

Parkování je zdarma na parkovišti u Penzionu.

Ceník - Penzion

Ceník aktualizován 1.1.2024

Cena ubytování se snídaní za pokoj / noc.

1 – 2 noci 3 a více nocí
Jednolůžkový pokoj 850 Kč 750 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.500 Kč 1.300 Kč
Třílůžkový pokoj 1.950 Kč 1.650 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 2.200 Kč 2.000 Kč
Pětilůžkové apartmá 2.500 Kč 2.250 Kč

 

Příplatek polopenze pro dospělého 160 Kč / den.
Příplatek polopenze pro dítě (3 – 12 let) 110 Kč / den.
Sleva ubytování pro děti (3 – 12 let) 100 Kč / den.
Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma.
Pro skupiny a dlouhodobé pobyty smluvní ceny.
Pro školy v přírodě jsme připravili zvláštní ceník.

50Kapacita penzionu (lůžka)
65Kapacita penzionu (lůžka včetně přistýlek)